O nás

Pár slov o nás

img1

Přinášíme Vám kvalitní ideální LED osvětlení.

Nabízíme pouze kvalitní LED světelné zdroje a svítidla s životností až 100.000 hodin a zárukou až 5 let. Všechny naše produkty jsou dlouhodobě testovány, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita.

Dokážeme nabídnout řešení LED osvětlení pro domácnosti, komerční a průmyslové objekty a také pro veřejné a venkovní osvětlení. V našem portfoliu si můžete vybrat desítky typů LED žárovek různých patic, LED zářivky, LED průmyslová a komerční svítidla, LED svítidla veřejného osvětlení, LED podhledová a stropní svítidla… Pokud Vás žádné svítidlo z naší nabídky nezaujme, jsme schopni Vám zajistit dodání svítidel dle Vašich požadavků.

Naše služby

Zpracování projektu

Na základě dodaných podkladů nebo na základě návštěvy našeho konzultanta, Vám vypracujeme světelně technický projekt dle platných norem a Vašich požadavků a to zdarma. Neváhejte nás kontaktovat.

Projektová cenová nabídka

Na základě Vaší poptávky nebo vypracovaného projektu Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku včetně vyčíslení návratnosti investice. Zajímavé slevy pro větší projekty, obce, města, velkoobchody a elektroinstalační firmy.

Montáž a regulace dodaného osvětlení

Svítidla s větelné zdroje z našeho portfolia Vám samozřejmě i odborně namontujeme. Pokud budete mít zájem o regulaci svítidel, tak vybrané typy lze regulovat systémem DALI, TRIAC nebo 1-10V.